Firma Undilo - czyli kto?

undilo

Marta Chrostowska

Hej, jestem założycielką firmy i jednocześnie programistą. Mój początek przygody z programowaniem zaczął się z forum pasja informatyki. Tam z paroma innymi osobami stworzyliśmy grupę, której celem było tworzenie gier komputerowych napisanych przez nas. Przez ten czas miałam okazję zajmować się programowaniem i grafiką. Dzięki tej przygodzie mam na karku już 4 lata doświadczenia. Ktoś może spytać, dlaczego nie tworzysz gier, tylko strony internetowe? Odpowiedź jest prosta: tworzenie stron internetowych sprawia mi najwięcej przyjemności.

Gdzie pracuję?

szczecin

Szczecin

Adresem korespondencyjnym jest Cyfrowa 6 w Szczecinie, ale pracuję zdalnie z domu. Dla klientów ma to takie zalety, że jeśli masz firmę w Szczecinie, mogę do Ciebie dojechać jeśli wolisz taki kontakt niż telefoniczny lub mailowy. A może po prostu nie nie masz czasu, by wychodzić z pracy. Pracuję jednak z nie tylko z osobami ze Szczecina, ale z innych miejsc w Polsce.

Klient nie musi tracić czasu, by się dokształcać w sprawie stron www

Pracując ze mną, nie musisz wypełniać briefu i od razu wiedzieć wszystko. Wystarczy podesłać mi strony konkurencji, która ma rozwiązania, które Ci się podobają. Nie każdy ma pomysł, w jaki sposób zaprezentować swoje produkty lub usługi. Oczywiście pomagam, uświadamiając, co można zrobić i w jaki sposób przełożyć daną potrzebę na stronę, ale inne strony to zawsze dodatkowe źródło pomysłów. Jeśli masz już gotowy pomysł to super. Opowiedz mi o nim, a ja powiem, w jaki sposób możemy tego dokonać.

W jaki sposób pomagam?

tworzenie-stron

W jaki sposób się ze mną skontaktować?

Kontakt

Napisz maila, zadzwoń, skorzystaj z komunikatora na mojej stronie internetowej lub napisz na facebooku 😉

Poniedziałek - Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota: 10:00 - 14:00

biuro@undilo.com

Cyfrowa 6, Szczecin

Zadzwoń - 577 651 063