Marketing

Wyobraź sobie nowe rzesze klientów zdobytych dzięki  internetowej, ulotkom, wizytówkom i kubkom, które możesz dodawać do swoich usług lub produktów.

Jeśli niedawno założyłeś firmę to taki zestaw jest idealny na rozruch firmy.

Jeśli chcesz rozszerzyć działalność na większy obszar (może i na całą Polskę) odświeżenie wizerunku także Ci pomoże zyskać nowe obszary.

Paczka Biznesowa

Gwarancja zwrotu pieniędzy  występuje także w przypadku paczki biznesowej. Więcej o stronach www z gwarancją . Poniżej wymienione są wszystkie najważniejsze składniki paczki biznesowej. Paczka jest elastyczna dlatego jeśli jednak wolisz zmienić proporcje składników paczki, daj tylko znać i zobaczę, co mogę Ci zaoferować.

Strona www

Logotyp

1000 Wizytówek

1000 Ulotek

50 Koszulek

Darmowa dostawa

Dostaniesz całkiem nową stronę internetową (pakiet pro) lub przebuduję Ci obecną stronę jeśli takową posiadasz. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. 

strona internetowa

Logotyp

Logotyp to  znak rozpoznawczy firmy. Oczywiście o sukcesie firmy decyduje sama firma, ale symbol firmy pozwala zapaść w pamięć klientom, by przy liście marek wybrali właśnie Twoją.

logotyp

Wizytówki

Możliwość zawarcia nowej znajomości korzystnej dla Twojej firmy zdarza się często w niespodziewanych momentach. By dobrze się zaprezentować, potrzebujesz eleganckiej wizytówki.

wizytówki

Ulotki

Ulotki to nadal jedne z najbardziej popularnych form reklamy. Dostaniesz profesjonalne ulotki z logotypem Twojej firmy i informacjami o kontakcie z Tobą.

ulotki

Koszulki

Logo Twojej firmy na koszulkach noszonych przez Twoich pracowników lub klientów to doskonały sposób reklamę i zapadnięcie w pamięć.

koszulka

Darmowa dostawa

Wszystkie składniki paczki (wydrukowane wizytówki, wydrukowane ulotki, koszulki z logiem Twojej firmy) zostaną dostarczone za darmo w każde miejsce w Polsce. Stronę internetową dostaniesz zobaczysz w internecie 😉

dostawa

Poniedziałek - Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota: 10:00 - 14:00

biuro@undilo.com

Szczecin

Zadzwoń - 532 619 909