Strony internetowe Szczecin

Strony internetowe dla Szczecińskich firm

Tworzymy strony internetowe dla firm znajdujących się w Szczecinie. Prezentowanie firmy jako profesjonalnej
i nowoczesnej jest niezwykle ważne, dlatego chcemy pomagać w osiąganiu tego naszym klientom. Nawet firmy ceniące tradycyjne wartości mogą w zgodzie ze sobą posiadać nowoczesną stronę. Odpowiednia strona to okazja, by pokazać się światu w odpowiedni sposób i dzięki temu zachęcić z korzystania z własnych usług lub produktów.

Strona ładna dla oka, z dobrą czytelnością strony, logiczną strukturą strony to jeden  z kluczy to zdobycia serca klienta.

Oprócz powyżej wymienionych czynników strona internetowa musi działać na wszystkich urządzaniach mobilnych, jakimi są smartfony i tablety. Coraz więcej osób przegląda strony internetowe na urządzeniach przenośnych jak np. smartfony więc brak dopasowania do tego urządzenie to jak wyrzucanie codziennie pieniędzy z oszczędności. Owszem zaoszczędziłeś na stronie, ale co z tego jeśli przez to możliwa liczba potencjalnych klientów jest mniejsza? Na dłuższą metę wydajecie więcej i tracicie więcej.

strony internetowe szczecin

Inną wartościową rzeczą dla firm w obecnym świecie to posiadanie strony internetowej w systemie WordPress. Strona postawiona na systemie WordPress jest darmowa, dlatego nie musisz płacić za korzystanie z ich systemu. A najważniejszą rzeczą jest możliwość samodzielnej edycji tekstów i zdjęć na stronie, ponieważ korzystanie z WordPressu jest proste i ma miliony użytkowników.

Pamiętaj, że strony internetowe to Twoi dodatkowi pracownicy działający 24h na dobę. Tym bardziej w dobie pandemii taki pracownik to skarb. Możesz posiadać jeśli tylko chcesz czat, za pomocą którego sam będziesz komunikował się z klientami. Możesz także ustawić automatyczne odpowiedzi zwrotne na czacie. Dzięki temu zdobędziesz mnóstwo młodych klientów.

Strona www prezentuje Twoją firmę, przedstawia ofertę, odpowiada na najczęstsze pytania klientów, pomaga się skontaktować, a także dojechać do Twojej firmy. Pracownik idealny, ponieważ nie potrzebuje snu i w każdej chwili pomoże Twojemu potencjalnemu klientowi. Dzięki pomocy takiego pracownika z potencjalnego klienta może stworzyć przyszłego klienta, a każda taka osoba to po prostu większy zarobek.

Sklep internetowy

W dobie pandemii posiadanie sklepu internetowego stało się czymś bardzo pomocnym i rozwinęło sprzedaż wielu firm. Nie jest konieczne posiadanie nawet fizycznych przedmiotów do sprzedaży. Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą usług nadal sklep internetowy pomoże w pozyskiwaniu klientów.

Dzięki temu, że sklepy dla klientów tworzymy w WordPressie (oparty o wtyczkę) WooCommerce) nawet już długo po stworzeniu przez nas sklepu dla Ciebie możesz dodawać nowe produkty i edytować obecne samemu. Dodatkowo WordPress posiada mnóstwo wtyczek, dzięki czemu można bez problemu dodawać do sklepu dodatkowe funkcje. Woordpress jest także darmowy dlatego z tytułu jego używania nie ponosisz żadnych kosztów.  

Hosting

Hosting to inaczej mówiąc udostępnianie przez dostawcę (istnieją różne firmy na rynku polskim) usług internetowych zasobów serwerowni. Prościej mówiąc to miejsce na serwerze, które jest potrzebne, by stronę internetową wstawić do internetu. Oczywiście wcześniej trzeba wybrać adres strony www. Najlepiej wybierać te same firmy, ponieważ szybciej można załatwić coś z jedną firmą niż  z dwiema.

W przypadku hostingu lepiej jest skupić się na jakości, a nie na cenie. Opłata, przeliczając na miesiąc wychodzi niska, a dzięki stabilnej firmie strona nie ucierpi. Dodatkowo dzięki szybszemu ładowaniu strony klient nie ucieknie z niej, bo nie będzie się długo ładować. Za to algorytm Google będzie wyżej stawiał stronę szybszą niż wolniejszą stronę konkurencji. Oczywiście to tylko jeden z aspektów pozycjonowania strony, ale za to bardzo ważny. 

Dzięki temu, że współpracujemy z firmą Nazwa.pl otrzymasz 20% zniżki po wpisaniu specjalnego kodu przy rejestracji w nazwa.pl.

Domena

Domena to adres/nazwa Twojej strony internetowej. Wybór jej nazwy to jedna z najważniejszych rzeczy do podjęcia przed rozpoczęciem współpracy z nami. Oczywiście jeśli będzie trzeba pomożemy w wyborze jej nazwy, ale już teraz radzimy by nazwa była krótka. Dzięki krótkiej nazwie łatwiej ją zapamiętać, a także łatwiej będzie klientowi polecić ją znajomemu. 

Nazwa strony www nie musi koniecznie zawierać frazy kluczowej związanej z działalnością firmy. Przy pozycjonowaniu strony same podstrony muszą mieć odpowiednie nazwy, by być wysoko w wyszukiwarce, ale to nasze zmartwienie jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Oczywiście tu także przy wyborze firmy Nazwa.pl otrzymasz dzięki nam zniżkę wynoszącą 20%.

Funkcjonalność - Szczecin

Sprawdź co oferujemy przy tworzeniu strony internetowej.

RESPONSYWNOŚĆ

Twoja strona będzie działać na komputerach, a także na smartfonach i tabletach.

MAIL FIRMOWY

Adres mailowy dzięki, któremu adres mailowy w nazwie będzie zawierał nazwę strony. Dzięki temu Twój mail będzie wyglądał profesjonalnie.

GALERIA

Jeśli posiadasz produkty lub restaurację na pewno chętnie podzielisz się swoimi zdjęciami by zachęcić klientów.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Niektórzy klienci chcą szybko napisać wiadomość szybko bezpośrednio na stronie firmowej i wtedy taki formularz idealnie się sprawdza.

OBECNOŚĆ W GOOGLE

Możesz mieć swoją stronę internetową, ale to nie oznacza, że wyszukiwarka Google będzie ją widzieć i pokazywać klientom. My sprawimy by tak było.

CZAT

Klient nie chce dzwonić ani pisać do Ciebie, ale chętnie porozmawia z Tobą na czacie? Umożliwimy Ci taką opcję by klienci mieli jeszcze więcej opcji wyboru!

Strony internetowe Szczecin

Jesteś zajętym właścicielem firmy i nie możesz sobie pozwolić, by opuszczać swoją firmę?  Nie ma problemu.  Przyjedziemy na miejsce.

Czy by zamówić stronę internetową muszę spotkać się w Szczecinie z właścicielką firmy Undilo? Nie. Pracujemy obecnie całkowicie zdalnie, dlatego po prostu wyślij zapytanie, zadzwoń lub napisz. Możesz pochodzić z dowolnego miejsca w 

strony internetowe szczecin

Strony internetowe to poważne przedsięwzięcie dlatego chcemy, byś był pewny wydanych pieniędzy.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja dlatego uważamy, że strona internetowa powinna pojawić się w internecie tylko, gdy jesteś w 100% z niej zadowolony. Każdy zadowolony klient to rozwój naszej firmy. Za to klient z profesjonalną stroną internetową stworzoną przez nas to rozwój jego firmy: nowi klienci i nowy wizerunek firmy.

Odświeżymy lub odmienimy wizerunek Twojej firmy. Strony internetowe to jedna z możliwości, by zwiększyć ilość klientów, my jednak oprócz tego oferujemy inne usługi. Projektujemy wizytówki i ulotki. W pakiecie Biznesowym oprócz wspomnianych rzeczy oferujemy stworzenie logotypu lub stworzenie nowej wersji Twojej firmy. Logotyp Twojej firmy trafia później na koszulki, które oferujemy w cenie pakietu.

strony internetowe szczecin

Pozycjonowanie Szczecin

Oprócz posiadania strony internetowej przyda się także by, klienci widzieli Twoją stronę www w wyszukiwarce. Tym też się zajmujemy, a naszym celem jest byś, był widoczny na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Pamiętaj, że firm, które chcą być widoczne w internecie, jest mnóstwo, dlatego ze względu na dużą konkurencyjność jest to ważne, by Twoja strona nie znalazła się za konkurencją.

Poniedziałek - Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota: 10:00 - 14:00

biuro@undilo.com

Szczecin

Zadzwoń - 532 619 909