Strony internetowe Szczecin

Strony internetowe dla Szczecińskich firm

Tworzymy strony internetowe dla firm znajdujących się w Szczecinie. Prezentowanie firmy jako profesjonalnej
i nowoczesnej jest niezwykle ważne, dlatego chcemy pomagać w osiąganiu tego naszym klientom. Nawet firmy ceniące tradycyjne wartości mogą w zgodzie ze sobą posiadać nowoczesną stronę. Odpowiednia strona to okazja, by pokazać się światu w odpowiedni sposób i dzięki temu zachęcić z korzystania z własnych usług lub produktów.

Strona ładna dla oka, z dobrą czytelnością strony, logiczną strukturą strony to jeden  z kluczy to zdobycia serca klienta.

Oprócz powyżej wymienionych czynników strona internetowa musi działać na wszystkich urządzaniach mobilnych, jakimi są smartfony i tablety. Coraz więcej osób przegląda strony internetowe na urządzeniach przenośnych jak np. smartfony więc brak dopasowania do tego urządzenie to jak wyrzucanie codziennie pieniędzy z oszczędności. Owszem zaoszczędziłeś na stronie, ale co z tego jeśli przez to możliwa liczba potencjalnych klientów jest mniejsza? Na dłuższą metę wydajecie więcej i tracicie więcej.

strony internetowe szczecin

Inną wartościową rzeczą dla firm w obecnym świecie to posiadanie strony internetowej w systemie WordPress. Strona postawiona na systemie WordPress jest darmowa, dlatego nie musisz płacić za korzystanie z ich systemu. A najważniejszą rzeczą jest możliwość samodzielnej edycji tekstów i zdjęć na stronie, ponieważ korzystanie z WordPressu jest proste i ma miliony użytkowników.

Pamiętaj, że strony internetowe to Twoi dodatkowi pracownicy działający 24h na dobę. Tym bardziej w dobie pandemii taki pracownik to skarb.

Prezentuje Twoją firmę, przedstawia ofertę, odpowiadają
na najczęstsze pytania klientów, pomagają się skontaktować, a także dojechać do Twojej firmy. Pracownik idealny, ponieważ nie potrzebuje snu
i w każdej chwili pomoże Twojemu potencjalnemu klientowi. Dzięki pomocy takiego pracownika z potencjalnego klienta może stworzyć przyszłego klienta, a każda taka osoba to po prostu większy zarobek.

Funkcjonalność - Szczecin

Sprawdź co oferujemy przy tworzeniu strony internetowej.

RESPONSYWNOŚĆ

Twoja strona będzie działać na komputerach, a także na smartfonach i tabletach.

MAIL FIRMOWY

Adres mailowy dzięki, któremu adres mailowy w nazwie będzie zawierał nazwę strony. Dzięki temu Twój mail będzie wyglądał profesjonalnie.

GALERIA

Jeśli posiadasz produkty lub restaurację na pewno chętnie podzielisz się swoimi zdjęciami by zachęcić klientów.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Niektórzy klienci chcą szybko napisać wiadomość szybko bezpośrednio na stronie firmowej i wtedy taki formularz idealnie się sprawdza.

OBECNOŚĆ W GOOGLE

Możesz mieć swoją stronę internetową, ale to nie oznacza, że wyszukiwarka Google będzie ją widzieć i pokazywać klientom. My sprawimy by tak było.

CZAT

Klient nie chce dzwonić ani pisać do Ciebie, ale chętnie porozmawia z Tobą na czacie? Umożliwimy Ci taką opcję by klienci mieli jeszcze więcej opcji wyboru!

Strony internetowe Szczecin

Czy by zamówić stronę internetową muszę spotkać się w Szczecinie z właścicielką firmy Undilo? Nie. Pracujemy obecnie całkowicie zdalnie, dlatego po prostu wyślij zapytanie, zadzwoń lub napisz na czacie. 

strony internetowe szczecin

Strony internetowe to poważne przedsięwzięcie dlatego chcemy, byś był pewny wydanych pieniędzy.

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja dlatego uważamy, że strona internetowa powinna pojawić się w internecie tylko, gdy jesteś w 100% z niej zadowolony. Każdy zadowolony klient to rozwój naszej firmy. Za to klient z profesjonalną stroną internetową stworzoną przez nas to rozwój jego firmy: nowi klienci i nowy wizerunek firmy.

Odświeżymy lub odmienimy wizerunek Twojej firmy. Strony internetowe to jedna z możliwości, by zwiększyć ilość klientów, my jednak oprócz tego oferujemy inne usługi. Projektujemy wizytówki i ulotki. W pakiecie Biznesowym oprócz wspomnianych rzeczy oferujemy stworzenie logotypu lub stworzenie nowej wersji Twojej firmy. Logotyp Twojej firmy trafia później na koszulki, które oferujemy w cenie pakietu.

strony internetowe szczecin

Pozycjonowanie Szczecin

Oprócz posiadania strony internetowej przyda się także by, klienci widzieli Twoją stronę www w wyszukiwarce. Tym też się zajmujemy, a naszym celem jest byś, był widoczny na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Pamiętaj, że firm, które chcą być widoczne w internecie, jest mnóstwo, dlatego ze względu na dużą konkurencyjność jest to ważne, by Twoja strona nie znalazła się za konkurencją.

Poniedziałek - Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota: 10:00 - 14:00

biuro@undilo.com

Cyfrowa 6, Szczecin

Zadzwoń - 577 651 063